WWW: https://www.ekofiltr.pl/
Dodano: 2020-10-11
Telefon: 413727638
Miejscowość: Końskie
Adres: Pułaskiego 7
Kod pocztowy: 26-200

Źródła:
https://www.ekofiltr.pl/oferta/instalacje-odpylajace

Instalacje odpylania atex


Od ponad dwudziestu lat swoje usługi różnym branżom przemysłu świadczy firma ze strony ekofiltr.pl, która zajmuje się produkcją filtrów. Projektuje także zgodne z dyrektywą ATEX instalacje odpylania dla zakładów przemysłowych, w których konieczne jest odprowadzenie gromadzących się w halach podczas produkcji pyłów i innych drobinek mogących stanowić poważne zagrożenia, w tym także wybuchem. Współpracuje ona z klientami biznesowymi z całego kraju, wykonując systemy odpylania z własnych projektów indywidualnie dopasowanych do oczekiwań zleceniodawcy i do specyfiki zakładu, ale podejmuje się też wykonania takiej instalacji według dostarczonego jej projektu. 

Jest to przedsiębiorstwo, któremu zależy na zdobywaniu doświadczeń, dlatego każde niestandardowe zamówienie traktowane jest jako kolejny etap w rozwoju. Każdy element systemu filtracji czy odpylania jest dokładnie przemyślany i wykonany w halach warsztatowych tego przedsiębiorstwa, gdyż nie uznaje ono kupowania licencji od innych firm. O profesjonalizmie firmy mogą świadczyć fotografie dotychczas zbudowanych obiektów i urządzeń.

Decydując się na złożenie zamówienia, klient może mieć pewność, że:

 • firma dobierze poszczególne części instalacji i złoży ofertę,
 • inżynierowie firmy przygotują dokładny projekt,
 • wszystkie elementy zostaną wyprodukowane na miejscu,
 • system zostanie dostarczony do klienta,
 • montażyści szybko i sprawnie zainstalują urządzenia,
 • firma zorganizuje szkolenie pracowników, którzy będą obsługiwać system,
 • pracownicy producenta dokonają rozruchu instalacji,
 • instalacja zostanie objęta serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Przedsiębiorstwo to może się również zająć modernizacją starszych systemów odpylania, które się nieco zużyły lub nie spełniają wymagań obowiązujących norm. 

W ciągu wielu lat swojej działalności firma wykonała dziesiątki takich instalacji między innymi dla takich sektorów gospodarki jak:

 • kopalnie,
 • zakłady meblowe,
 • energetyka,
 • hutnictwo,
 • odlewnictwo,
 • ciepłownictwo,
 • kamieniarstwo,
 • budownictwo.

Niektóre z realizacji zostały uwiecznione na zdjęciach dostępnych w zakładkach strony internetowej przedsiębiorstwa.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Okolicy

Skypack Maszyny Pakujące

https://skypack.pl/

Proces pakowania towaru w przedsiębiorstwach jest kluczowy z punktu widzenia efektywności oraz jakości działania. Dlatego tak ważne jest szukanie usprawnień w tym zakresie. Maszyny, które działają automatycznie i wyręczają człowieka, świetnie sprawdzają się do pakowania różnorodnych przedmiotów, chociażby z branży spożywczej, technologicznej czy przemysłowej.

Maszyny pakujące można zamówić na stronie kieleckiej firmy skypack.pl. Ich najważniejsze walory to wydajność, wytrzymałość i bezawaryjność. Inne kwestie to chociażby prostota obsługi czy gabaryty, bo przestrzeń robocza może być zawsze inaczej zagospodarowana. Warto wiedzieć, że w tym segmencie urządzeń nieustannie pracuje się nad usprawnieniami, innowacjami, unowocześnieniem technologii.

Wśród urządzeń i akcesoriów dostępnych u wspomnianego wyżej dystrybutora można i warto wskazać:

 • maszyny do produktów płynnych, a także sypkich,
 • maszyny typu flow-pack zarówno z górnym, jak i dolnym podajnikiem folii,
 • transportery,
 • dozowniki wagowe.

Nawiązanie kontaktu z przedstawicielem firmy jest okazją do skonfrontowania swoich potrzeb i oczekiwań z konkretnymi możliwościami poszczególnych maszyn. Jeżeli tak istotny proces jak pakowanie jest częścią działalności, należy bezwzględnie zdecydować się na inwestycję w polecane rozwiązania.

Podczas zamawiania maszyny warto zwrócić uwagę na wiele parametrów, które mają bezpośrednie przełożenie na późniejszą eksploatację. Każdy z pewnością spojrzy na podstawowe kwestie, jak długość i szerokość maszyny, tak samo jak zakres grubości folii, jej średnicy oraz szerokości. Istotny jest również zakres dozowania czy szybkość pakowania podawana w stosunku liczby opakowań na minutę.

Powinno się pamiętać też o sposobie sterowania (na przykład przez panel dotykowy), wadze, mocy, zasilaniu czy obecności czujnika fotoelektrycznego lub innych praktycznych elementów. Warto inwestować w sprzęt polecany i certyfikowany, sprawdzony w podobnych branżach. Nie bez podstaw sprawdza się także długość okresu gwarancyjnego.

AirFresh Sp. z o.o.

https://airfresh.pl/

Na stronie internetowej airfresh.pl można zapoznać się z ciekawą ofertą produktową, która pozwoli przywrócić lub utrzymać przyjemny zapach w samochodzie. Normalna eksploatacja pojazdu jest oczywiście narażona na wpływ czynników zewnętrznych. Mogą to być chociażby: zanieczyszczenia środowiska, wyciekający płyn chłodniczy czy intensywna woń oleju napędowego. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na fakt, iż zarówno warunki atmosferyczne, jak i kłopoty mechaniczne to tylko niektóre przyczyny generowania brzydkiego zapachu w kabinie. Inną kategorią są też działania kierowcy lub pasażerów, którzy na przykład: palą papierosy, spożywają posiłki albo korzystają z określonych perfum. Kolejnym obszarem wymagającym interwencji jest bez wątpienia przewożenie zwierząt w aucie. Zachowanie miłego i zachęcającego klimatu w kabinie jest też ważne dla wszelkich pojazdów użytkowych. Chodzi o: taksówki, auta dostawcze i ciężarowe, a czasem także autokary turystyczne. W tych ostatnich dyskomfortem może okazać się niedziałająca toaleta.

 

Skuteczne odświeżacze powietrza do samochodu to różne odmiany produktu, w tym: zawieszki, spraye i buteleczki montowane przy kratce nawiewu. Pierwsze z wymienionych są niewątpliwie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, które ma też inne atuty. Wystarczy wspomnieć o wydajności, przez co nie trzeba dokonywać częstej wymiany. Dodatkowo, na każdym z tych wyrobów może znaleźć się dowolna grafika czy firmowe logo. Należy zaznaczyć, że zawieszka może przyjmować różne, czasem dość nietypowe kształty. Będzie wykonana zgodnie z koncepcją lub założeniem klienta, jak również na bazie już gotowych projektów. Nabywca może zdecydować się na jedną z odmian katalogowych, którą skonfiguruje do własnych potrzeb. Każdy wariant zostanie nasączony starannie odmierzoną ilością kompozycji zapachowej. Zawieszkę uzupełnia dokładna informacja związana z bezpieczeństwem użytkowania. Spełnia zatem naprawdę wysokie standardy w każdym obszarze związanym z zakupem. Jest mocowana na haczyk lub gumkę.

techpro.pl

https://techpro.pl/

W sklepie internetowym dostępne są różnorodne urządzenia, które są bardzo przydatne w branży budowlanej. W Techpro nabyć można między innymi maszyny, które służą do uzdatniania gruntu. W asortymencie oferowane są produkty znanych marek, które charakteryzują się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Wiele z nich może być stosowanych podczas budowy wodociągów i kanalizacji, a także zagospodarowania terenów zielonych.

Dostępny w sklepie skoczek budowlany jest nowoczesnym urządzeniem, które jest wygodne w użytkowaniu. Wyposażony jest w amortyzowany uchwyt, co znacznie zwiększa komfort pracy. Tego typu maszyny są niezastąpione na placach budowy, sprawdzają się tam, gdzie niemożliwe jest użycie walców drogowych. Służą do utwardzania gruntu nawet w trudno dostępnych miejscach. Ubijaki doskonale rozbijają pęcherzyki powietrza, które znajdują się w ziemi. Odpowiednie przygotowanie nawierzchni jest niezbędne przed układaniem płytki brukowej, zapobiega zapadaniu się kostki. Sklep internetowy oferuje modele, które różnią się między sobą parametrami oraz ceną. W przypadku dużych inwestycji warto sięgnąć po produkty wydajne, o większym rozmiarze i mocy silnika. Klienci mogą zdecydować się urządzenia napędzane benzyną lub olejem napędowym. Bogata oferta produktów sprawia, że każda osoba znajdzie odpowiednią zagęszczarkę stopową.

W sklepie dostępne są także maszyny do niwelacji terenu, narzędzia glazurnicze i brukarskie, agregaty prądotwórcze, myjki wysokociśnieniowe. Nie zabraknie tu urządzeń pomiarowych, które mogą być używane zarówno przez firmy, jak i klientów indywidualnych. Na stronie internetowej sklepu znaleźć można również wiele cennych informacji na temat tego, jak odpowiednio wykonać niwelację terenu, a także jakie maszyny sprawdzą się najlepiej w tym zadaniu. Czynność tą należy wykonać przed budową domu. Warto sięgnąć po nowoczesne sprzęty. Klienci mogą tu również wynająć różnorodne narzędzia, agregaty spawalnicze, kompresory, pompy, a także urządzenia do transportu materiałów.