WWW: https://magdalenamaluje.pl/
Dodano: 2023-05-20
Telefon: 696 807 810
Miejscowość: Koszalin
Adres: Wąwozowa 28
Kod pocztowy: 75-399

Źródła:
https://magdalenamaluje.pl/zabiegi-geneo/

Geneo Pollogen – na czym polega?


Geneo Pollogen to specjalny zabieg kosmetyczny, który łączy w sobie trzy skuteczne technologie: OxyGeneo, TriPollar RF i ultradźwięki. Jest on stosowany w pielęgnacji skóry, głównie w celu poprawy jej kondycji i wyglądu.

Jak przebiega terapia?

OxyGeneo to proces, podczas którego wykorzystuje się specjalne kapsułki z naturalnymi składnikami. Poprzez kontakt kapsułek z żelową substancją powstaje reakcja chemiczna uwalniająca dwutlenek węgla. W ten sposób pobudza się metabolizm komórek i zwiększa krążenie krwi. To z kolei prowadzi do dotlenienia skóry, regeneracji komórek oraz poprawy kolorytu. Zabieg TriPollar RF wykorzystuje natomiast energię radiową do stymulowania produkcji kolagenu w organizmie. Bezpieczne i kontrolowane podgrzewanie naskórka powoduje skurczenie włókien kolagenowych, co przyczynia się do natychmiastowego efektu liftingu oraz długotrwałego ujędrnienia. Nagrzewanie głębszych warstw skóry zwiększa ilość elastyny w komórkach.  W ramach zabiegu Geneo Pollogen stosowane są również ultradźwięki, które prowadzą do oczyszczenia skóry. Ultradźwięki delikatnie usuwają martwe komórki, nadmiar sebum i zanieczyszczenia, jednocześnie pobudzając krążenie krwi i wpływając na lepsze wchłanianie substancji aktywnych. Dzięki połączeniu tych trzech technologii Geneo Pollogen jest traktowane jako kompleksowe rozwiązanie w pielęgnacji skóry. Efektem jego stosowania jest lepsze nawilżenie, redukcja zmarszczek, ujędrnienie oraz ogólna poprawa wyglądu i kondycji skóry. Zabieg powinien być wykonywany jedynie w gabinetach kosmetycznych i salonach SPA przez wyszkolonych pracowników oraz przy użyciu wysoce profesjonalnego sprzętu.

Gdzie można wykonać ten zabieg?

Przeprowadzaniem tego typu usługi zajmuje się firma opisana na stronie internetowej magdalenamaluje.pl. Działa ona na terenie Koszalina. Zabieg nie jest inwazyjny, dlatego nie wymaga specjalnego wcześniejszego przygotowania. Warto jednak pamiętać o stosowaniu odpowiedniej pielęgnacji przez kilka tygodni po przeprowadzeniu kuracji.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Okolicy

Galeria Stolarki

http://galeriastolarki.pl/

W ofercie firmy Galeria Stolarki można znaleźć szeroki wybór produktów:

 • Aluprof,
 • Aliplast,
 • Copal,

dzięki czemu każdy poszukujący okien aluminiowych najlepszej jakości będzie mógł zamówić je w przystępnej cenie. Aluminiowe okna w Szczecinie zamawiane są nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również deweloperów i inwestorów. To rozbudowana oferta produktów sprawiła, że grono zadowolonych zleceniodawców wciąż się rozbudowuje.

Aluminium zostało zastosowane do budowy okien ze względu na jego wytrzymałość. To dzięki aluminium wielu deweloperów i inwestorów budowlanych nie musi się martwić o najlepsze okna. Zastosowanie aluminium jest szczególnie ważne ze względu na to, że okna z niego wykonane praktycznie nie potrzebują konserwacji i jednocześnie dobrze przetrzymują ciepło nagromadzone wewnątrz pomieszczenia, zatrzymując jednocześnie chłód z zewnątrz.

Systemy zastosowane w budowie okien szczecińskiej firmy są nowoczesne i spełniają najwyższe oczekiwania klientów. Zleceniodawcami są nie tylko mieszkańcy Szczecina, ale również innych, pobliskich miejscowości. Dzięki temu z propozycji najlepszych okien będzie mógł skorzystać każdy zainteresowany ofertą.

Pośród licznych atutów okien aluminiowych można wymienić między innymi:

 • wysoką odporność na działanie ognia i wysokich temperatur,
 • możliwości kształtowania zabudowy,
 • niską wagę względem trwałości,
 • możliwość doposażenia w system antywłamaniowy,
 • minimalną konserwację,
 • nowoczesny wygląd,
 • świetne cechy termiczne i akustyczne.

Pod linkiem do ich strony internetowej galeriastolarki.pl można zaznajomić się z ofertą okien o różnych profilach. Dzięki temu będzie można zakupić produkt stolarki okiennej bez przepłacania, w przystępnej cenie i od sprawdzonego dostawcy. Przy zastosowaniu aluminium nie będzie trzeba obawiać się napraw oraz częstego konserwowania. Materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na niekorzystne warunki pogodowe. Dlatego świetnie nadaje się do zastosowania w oknach, które są montowane na dużych wysokościach. Wszelkich szczegółów można zaczerpnąć pod numerem obsługi klienta.

Art Shops Sylwia Zakrocka

http://art-and-texture.pl/

Artystyczne dekoracje to świetny sposób na ozdobienie wnętrza i dodanie mu charakteru. Najmniejszy problem z ich wyborem mają koneserzy sztuki, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą i gdzie mogą to otrzymać. Co jednak z osobami mniej zorientowanymi w temacie? Jak kupić oryginalny obraz na ścianę i znaleźć idealną kompozycję? Ciekawe inspiracje można znaleźć w sklepie internetowym Art and Texture.

Bardzo wiele możliwości dają na przykład abstrakcyjne obrazy na ścianę. Niektórzy odbiorcy nie do końca rozumieją konwencję. Barwne plamki, z których nic nie wynika? Co jest ukryte w obrazku? Warto uświadomić sobie, że abstrakcje polegają przede wszystkim na wywoływaniu emocji. Właśnie dlatego są doskonałym wyborem do salonu, sypialni i każdego innego domowego pomieszczenia. Można za ich pomocą wyrazić dowolne odczucia, myśli, ustalić swój własny kod poznawczy i poczuć się dzięki niemu jak u siebie.

Tak naprawdę decydujące są pierwsze sekundy kontaktu z dziełem. Spoglądając na płótno, trzeba skupić się na odczuwanych wrażeniach i myślach, które pojawiają się w głowie. Wśród najbardziej pożądanych wrażeń można wymienić:

 • działanie kojące i uspokajające - niektóre połączenia barw i układów geometrycznych sprawiają, że odbiorcy mogą pozbyć się stresu, znaleźć oczyszczenie i ukojenie od wszystkich problemów,
 • działanie energetyzujące i pobudzające - szczególnie odważne kolory i silne kontrasty potrafią dodać motywacji do dalszej pracy, ożywiają i zachęcają do aktywności,
 • kreowanie eleganckiej, luksusowej atmosfery - jest to opcja sprawdzająca się głównie w biurach, hotelach, obiektach konferencyjnych, gdzie stawia się na profesjonalizm i efekt luksusu.

Niektóre obrazy mogą wywoływać inne emocje - lęk, smutek, zagubienie. Wszystko jest kwestią indywidualnego odbioru. Właśnie dlatego zakupy to tak prywatna sprawa i każdy klient musi poświęcić moment na spotkanie z dziełem. W sklepie internetowym art-and-texture.pl można znaleźć wiele ciekawych propozycji abstrakcyjnych obrazów. Wystarczy określić, jakiego efektu się oczekuje, a potem przejrzeć galerię.