WWW: https://galmet.com.pl/
Dodano: 2023-01-23
Telefon: +48 77 403 45 00
Miejscowość: Głubczyce
Adres: Raciborska 36
Kod pocztowy: 48-100

Źródła:
https://galmet.com.pl/pl/podkategoria/pompy-powietrze-woda-do-cwu-i-co
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pompa_ciep%C5%82a
Powietrzna pompa ciepła - najważniejsze informacje


Na zakup pomp ciepła decydują się właściciele domów jednorodzinnych, poszukujący oszczędności i chcący inwestować w ekologiczne urządzenia, które nie szkodzą środowisku naturalnemu. Zainteresowanie wzbudzają między innymi modele powietrzne, pobierające ciepło z otoczenia, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz. Bazują one na czynnikach chłodniczych w postaci gazowej, które są sprężane i transportowane do instalacji grzewczej. Te i wiele innych sprzętów można nabyć na stronie galmet.com.pl, prowadzonej przez przedsiębiorstwo z szerokim asortymentem produktowym. Składa się na niego nowoczesna powietrzna pompa ciepła o nieskomplikowanej obsłudze, z którą poradzi sobie każdy.

Urządzenia proponowane w firmie sprawdzają się w każdym domu, niezależnie od metrażu i stanowią podstawę wielu nowoczesnych budynków. Bez problemu ogrzewają nawet największe pomieszczenia w krótkim czasie i bywają wykorzystywane do podgrzewania wody basenowej. Na pompy decydują się osoby planujące montaż ogrzewania ściennego i podłogowego oraz inwestycję w systemy solarne. Nie wymagają one stałego nadzorowania, co jest bardzo wygodne i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Innymi słowy, nabywcy pomp nie martwią się o zaczadzenie czy zwarcia.

Są to osoby chcące zmniejszyć rachunki za ogrzewanie oraz uniezależnić się od konwencjonalnych źródeł energii. Sprzęty oferowane w przedsiębiorstwie nie emitują spalin czy pyłków i nie wymagają posiadania kotłowni oraz składowania opału. Nie wytwarzają też trudnej do usunięcia sadzy ani popiołu, który należałoby regularnie usuwać. Pompy bazują na odnawialnych źródłach energii i są uznawane za urządzenia grzewcze przyszłości. Odznaczaj się wysoką klasą energetyczną, a na dodatek podnoszą wartość nieruchomości.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w Okolicy

Proinspect Group Marek Złoto

https://bezpiecznypracownik.com

Chcąc zapewnić sobie czy swym pracownikom bezpieczeństwo i higienę pracy, a także działać w tym zakresie zgodnie z prawem, trzeba zaopatrzyć się w wiele produktów. Jednym z najważniejszych elementów ochrony pracownika jest odpowiednia odzież robocza, ale zakupić trzeba dużo więcej, by wykonywać obowiązki zawodowe bezpiecznie i komfortowo. Wszystko, co jest do tego niezbędne, oferuje sklep BHP w Opolu, którego ofertę można znaleźć w internecie pod adresem bezpiecznypracownik.com. Jest to znacznie więcej niż tylko odzież robocza, dlatego oferta ta może zainteresować nie tylko samych pracowników, ale też właścicieli rozmaitych zakładów pracy.

Bogata oferta

W zależności od tego, jaką wykonuje się pracę i w jakich warunkach, potrzebować można różnego rodzaju odzieży i dodatkowych akcesoriów. Prócz butów, są to na przykład:

 • elementy ochrony głowy, jak kaski, hełmy czy czepki,
 • elementy ochrony słuchu - zatyczki, słuchawki,
 • ochrona dróg oddechowych i twarzy, na czele z maskami,
 • ochrona oczu w postaci gogli i okularów,
 • produkty chroniące przed upadkiem, na przykład uprzęże.

Wszystkie te akcesoria można znaleźć w opolskim sklepie, jak również wiele więcej. W każdym zakładzie pracy (zresztą nie tylko) potrzebne są oznaczenia bezpieczeństwa, na przykład wskazujące drogę ewakuacji, elementy ochrony przeciwpożarowej, jak gaśnice, czy też apteczki, na przykład naścienne, z kompletnym wyposażeniem. W zakładach pracy niezbędne są też środki czystości o specjalnych właściwościach, zwłaszcza w tych miejscach, w których pracownicy mają do czynienia z uporczywymi zabrudzeniami. Pasty BHP i inne środki z tej oferty doskonale radzą sobie z usuwaniem śladów smarów i innych trudnych do usunięcia innymi preparatami zanieczyszczeń, jednocześnie nie szkodząc skórze.

Nie tylko ze względów praktycznych

Oferta ta cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na to, że jest rozbudowana i przewiduje przystępne ceny. Skorzystać z niej warto też jednak z tego względu, iż większość z tych produktów po prostu trzeba zakupić. Obowiązek zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy w ściśle określony sposób nakłada na pracowników oraz pracodawców prawo, a konsekwencje niedotrzymania tych obowiązków mogą być surowe.

AZTECH

http://aztech24.pl/

Firma Aztech oferuje przyrządy, które można wykorzystać w różnych gałęziach przemysłu. Do takich zaliczają się między innymi brykieciarki walcowe. Są to urządzenia przeznaczone do brykietowania, czyli prasowania materiałów sypkich. Najbardziej przydają się one w wytwarzaniu ekologicznych materiałów opałowych oraz przy pracach związanych ze składowaniem i przechowywaniem surowców.

Specyfika procesu brykietowania

Proces brykietowania pozwala uzyskać bardziej skoncentrowany skład. W zależności od zapotrzebowania w konkretnym zakładzie pracy można stosować brykieciarki:

 • walcowe
 • rotacyjne, czyli peleciarki
 • ślimakowe
 • pierścieniowe
 • stemplowe - mechaniczne lub hydrauliczne.

Każda brykieciarka walcowa z uwagi na późniejsze używanie drobnoziarnistych materiałów odznacza się właściwościami ściernymi na skalę masową. Najczęściej chodzi o materiały górnicze:

 • rudy metali
 • miał
 • węgiel
 • szlam
 • pył węglowy.

Wśród brykieciarek do węgla można także wyróżnić modele bazujące na technologii pierścieniowej, aczkolwiek są one mniej wydajne niż brykieciarki walcowe.

Rodzaje dostępnych brykieciarek

W firmie można zaopatrzyć się również w brykieciarki rotacyjne, przeznaczone do tworzenia małych brykietów - pasz roślinnych i materiałów lignocelulozowych. Są to jednak brykieciarki o ograniczonych możliwościach. Można też zaopatrzyć się w modele ślimakowe, wyróżniające się ciągłym trybem pracy. Ten rodzaj brykieciarek warto zakupić, gdy mamy duże wymagania. Dostępne są też brykieciarki stepowe, w których podstawowym materiałem jest drewno. Niezależnie od zastosowań wszystkie brykieciarki działają podobnie. Brykieciarka walcowa uruchamiana jest kiedy dochodzi do wzajemnego docisku dwóch matryc znajdujących się prostopadle względem siebie. Zastosowanie hydraulicznego docisku walców pozwala brykietować materiały o różnych gęstościach. Gotowe produkty, jakie przejdą przez komorę prasującą mają postać kostki, walca lub prostokąta. Oferowane brykieciarki są wyjątkowo wydajne i mocne. Wyposażone są w system automatycznego rozsunięcia walców, niedopuszczający do uszkodzenia maszyny.

Graintech Sp. z o.o.

https://centralwagi.pl

Bez wątpienia praca odbywająca się w magazynach jest wyczerpująca i wymaga dużo siły. Warto więc wyposażać je w nowoczesne sprzęty przyspieszające wykonywanie poszczególnych zadań i zapewniające precyzję działania. Składają się na nie przede wszystkim wagi służące do ważenia worków, ładunków umieszczanych na paletach i nie tylko. Stworzono je z myślą o warunkach panujących w zakładach logistycznych, fabrykach, magazynach i hurtowniach, co oznacza, że są niepodatne na uszkodzenia. Charakteryzują się wytrzymałością i solidnością wykonania.

Solidna waga magazynowa z oparciem na worki jest dostępna w przedsiębiorstwie Graintech, czyli firmie dbającej o jakość sprzedawanych sprzętów oraz wygodę użytkowania. Wszystkie z nich zostały wielokrotnie przetestowane, dzięki czemu klienci wybierają spośród produktów z najwyższej półki. Opisywane sprzęty znajdują zastosowanie również w supermarketach oraz innych, nieco mniejszych sklepach. Zapewniają spory udźwig i nieskomplikowaną obsługę, z którą poradzi sobie każdy.

Artykuły dostępne w tym przedsiębiorstwie wyróżniają się licznymi zaletami, co sprawia, że są nabywane przez coraz większą grupę klientów. Przede wszystkim mają ergonomiczne panele sterowania, podświetlane wyświetlacze LCD oraz intuicyjny interfejs. Bez trudu można dopasować je do charakteru każdego obiektu, a ich cena jest przystępna. Wagi z tego przedsiębiorstwa odznaczają się solidną konstrukcją, odporną na wstrząsy i pękanie. Część z nich wyposażono w praktyczne gumowe nóżki chroniące przed przesuwaniem w trakcie użytkowania.  

Firma dba zarówno o funkcjonalność proponowanych urządzeń, jak i minimalistyczny design. Sprowadza sprzęty renomowanych oraz cenionych na świecie marek, a jej pracownicy gwarantują doradztwo osobom mającym wątpliwości. Znajdują one zastosowanie niemalże w każdych warunkach i zapewniają precyzyjne pomiary. Są niepodatne na częste wahania temperatury oraz intensywną eksploatację, dlatego ich zakup można potraktować jak opłacalną inwestycję. Tworzy się je z materiału odpornego na działanie korozji, jakim jest stal nierdzewna.