WWW: http://www.promoefekt.pl/
Dodano: 2022-08-28
Telefon: 41 351-74-89
Miejscowość: Busko-Zdrój
Adres: Bohaterów Warszawy 126
Kod pocztowy: 28-100

Źródła:
http://www.promoefekt.pl/bluzy-dresowe

Bluzy dresowe - gdzie się sprawdzają?


Wiele osób ceni sobie wygodny ubiór, wpasowujący się w najnowsze trendy. Składają się na niego bluzy i spodnie o luźnym kroju, produkowane z miękkich, przyjemnych w dotyku i przewiewnych materiałów. Ubrania dresowe, bo o nich mowa, pasują osobom w różnym wieku i odnajdują się na co dzień, przykładowo w pracy, na zakupach, podczas spacerów czy w trakcie spotkań z bliskimi. To świetny wybór dla kobiet i mężczyzn chcących zrezygnować ze swetrów, które niekiedy rozciągają się, mechacą i kurczą.

Bluzy zamawiają osoby prywatne oraz przedsiębiorcy, chcący zainwestować w niezawodną i wytrzymałą odzież roboczą. Firmy, które je stosują, sprawiają wrażenie profesjonalnych i godnych zaufania, co niekiedy przekłada się na zwiększone zainteresowanie ofertą oraz wzrost zysków. Ponadto właściciele działalności gospodarczych udostępniający taką odzież, dają sygnał, że dbają o swoich podwładnych i chcą dla nich jak najlepiej, dzięki czemu rzadziej przechodzą oni do konkurencji.

Odzież robocza bywa nieoceniona podczas pracy na zewnątrz i we wnętrzach. Sprawdza się w każdej branży i odznacza się niewygórowaną ceną. Firmą mającą ją w asortymencie jest PromoEfekt. Kieruje ona ofertę do przedsiębiorców o dużych wymaganiach, którzy nie chcą przepłacać. Proponowane bluzy dresowe przydają się w trakcie chłodniejszych dni, przykładowo w fabrykach, halach magazynowych czy centrach logistycznych. Powstały one z myślą o kobietach oraz mężczyznach, niezależnie od typu sylwetki lub wzrostu.

Na odzież roboczą można nanosić elementy, takie jak nazwa prowadzonej działalności czy logotyp, dzięki czemu wyróżnia się ona spośród innych. Obecnie stosowane metody chronią przed płowieniem nadruków lub spieraniem, przez co wybrane komunikaty są dobrze widoczne. Na bluzy firmowe decydują się także przedsiębiorcy rozglądający się za praktycznymi gadżetami reklamowymi, promującymi markę niewielkim kosztem i w różnych sytuacjach. Można rozdawać je na różnego rodzaju eventach, takich jak międzynarodowe targi czy konferencje.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Okolicy

Skypack Maszyny Pakujące

https://skypack.pl/

Proces pakowania towaru w przedsiębiorstwach jest kluczowy z punktu widzenia efektywności oraz jakości działania. Dlatego tak ważne jest szukanie usprawnień w tym zakresie. Maszyny, które działają automatycznie i wyręczają człowieka, świetnie sprawdzają się do pakowania różnorodnych przedmiotów, chociażby z branży spożywczej, technologicznej czy przemysłowej.

Maszyny pakujące można zamówić na stronie kieleckiej firmy skypack.pl. Ich najważniejsze walory to wydajność, wytrzymałość i bezawaryjność. Inne kwestie to chociażby prostota obsługi czy gabaryty, bo przestrzeń robocza może być zawsze inaczej zagospodarowana. Warto wiedzieć, że w tym segmencie urządzeń nieustannie pracuje się nad usprawnieniami, innowacjami, unowocześnieniem technologii.

Wśród urządzeń i akcesoriów dostępnych u wspomnianego wyżej dystrybutora można i warto wskazać:

 • maszyny do produktów płynnych, a także sypkich,
 • maszyny typu flow-pack zarówno z górnym, jak i dolnym podajnikiem folii,
 • transportery,
 • dozowniki wagowe.

Nawiązanie kontaktu z przedstawicielem firmy jest okazją do skonfrontowania swoich potrzeb i oczekiwań z konkretnymi możliwościami poszczególnych maszyn. Jeżeli tak istotny proces jak pakowanie jest częścią działalności, należy bezwzględnie zdecydować się na inwestycję w polecane rozwiązania.

Podczas zamawiania maszyny warto zwrócić uwagę na wiele parametrów, które mają bezpośrednie przełożenie na późniejszą eksploatację. Każdy z pewnością spojrzy na podstawowe kwestie, jak długość i szerokość maszyny, tak samo jak zakres grubości folii, jej średnicy oraz szerokości. Istotny jest również zakres dozowania czy szybkość pakowania podawana w stosunku liczby opakowań na minutę.

Powinno się pamiętać też o sposobie sterowania (na przykład przez panel dotykowy), wadze, mocy, zasilaniu czy obecności czujnika fotoelektrycznego lub innych praktycznych elementów. Warto inwestować w sprzęt polecany i certyfikowany, sprawdzony w podobnych branżach. Nie bez podstaw sprawdza się także długość okresu gwarancyjnego.

EKO-FILTR Zbigniew Włudyga

https://www.ekofiltr.pl/

Od ponad dwudziestu lat swoje usługi różnym branżom przemysłu świadczy firma ze strony ekofiltr.pl, która zajmuje się produkcją filtrów. Projektuje także zgodne z dyrektywą ATEX instalacje odpylania dla zakładów przemysłowych, w których konieczne jest odprowadzenie gromadzących się w halach podczas produkcji pyłów i innych drobinek mogących stanowić poważne zagrożenia, w tym także wybuchem. Współpracuje ona z klientami biznesowymi z całego kraju, wykonując systemy odpylania z własnych projektów indywidualnie dopasowanych do oczekiwań zleceniodawcy i do specyfiki zakładu, ale podejmuje się też wykonania takiej instalacji według dostarczonego jej projektu. 

Jest to przedsiębiorstwo, któremu zależy na zdobywaniu doświadczeń, dlatego każde niestandardowe zamówienie traktowane jest jako kolejny etap w rozwoju. Każdy element systemu filtracji czy odpylania jest dokładnie przemyślany i wykonany w halach warsztatowych tego przedsiębiorstwa, gdyż nie uznaje ono kupowania licencji od innych firm. O profesjonalizmie firmy mogą świadczyć fotografie dotychczas zbudowanych obiektów i urządzeń.

Decydując się na złożenie zamówienia, klient może mieć pewność, że:

 • firma dobierze poszczególne części instalacji i złoży ofertę,
 • inżynierowie firmy przygotują dokładny projekt,
 • wszystkie elementy zostaną wyprodukowane na miejscu,
 • system zostanie dostarczony do klienta,
 • montażyści szybko i sprawnie zainstalują urządzenia,
 • firma zorganizuje szkolenie pracowników, którzy będą obsługiwać system,
 • pracownicy producenta dokonają rozruchu instalacji,
 • instalacja zostanie objęta serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Przedsiębiorstwo to może się również zająć modernizacją starszych systemów odpylania, które się nieco zużyły lub nie spełniają wymagań obowiązujących norm. 

W ciągu wielu lat swojej działalności firma wykonała dziesiątki takich instalacji między innymi dla takich sektorów gospodarki jak:

 • kopalnie,
 • zakłady meblowe,
 • energetyka,
 • hutnictwo,
 • odlewnictwo,
 • ciepłownictwo,
 • kamieniarstwo,
 • budownictwo.

Niektóre z realizacji zostały uwiecznione na zdjęciach dostępnych w zakładkach strony internetowej przedsiębiorstwa.

AirFresh Sp. z o.o.

https://airfresh.pl/

Na stronie internetowej airfresh.pl można zapoznać się z ciekawą ofertą produktową, która pozwoli przywrócić lub utrzymać przyjemny zapach w samochodzie. Normalna eksploatacja pojazdu jest oczywiście narażona na wpływ czynników zewnętrznych. Mogą to być chociażby: zanieczyszczenia środowiska, wyciekający płyn chłodniczy czy intensywna woń oleju napędowego. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na fakt, iż zarówno warunki atmosferyczne, jak i kłopoty mechaniczne to tylko niektóre przyczyny generowania brzydkiego zapachu w kabinie. Inną kategorią są też działania kierowcy lub pasażerów, którzy na przykład: palą papierosy, spożywają posiłki albo korzystają z określonych perfum. Kolejnym obszarem wymagającym interwencji jest bez wątpienia przewożenie zwierząt w aucie. Zachowanie miłego i zachęcającego klimatu w kabinie jest też ważne dla wszelkich pojazdów użytkowych. Chodzi o: taksówki, auta dostawcze i ciężarowe, a czasem także autokary turystyczne. W tych ostatnich dyskomfortem może okazać się niedziałająca toaleta.

 

Skuteczne odświeżacze powietrza do samochodu to różne odmiany produktu, w tym: zawieszki, spraye i buteleczki montowane przy kratce nawiewu. Pierwsze z wymienionych są niewątpliwie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, które ma też inne atuty. Wystarczy wspomnieć o wydajności, przez co nie trzeba dokonywać częstej wymiany. Dodatkowo, na każdym z tych wyrobów może znaleźć się dowolna grafika czy firmowe logo. Należy zaznaczyć, że zawieszka może przyjmować różne, czasem dość nietypowe kształty. Będzie wykonana zgodnie z koncepcją lub założeniem klienta, jak również na bazie już gotowych projektów. Nabywca może zdecydować się na jedną z odmian katalogowych, którą skonfiguruje do własnych potrzeb. Każdy wariant zostanie nasączony starannie odmierzoną ilością kompozycji zapachowej. Zawieszkę uzupełnia dokładna informacja związana z bezpieczeństwem użytkowania. Spełnia zatem naprawdę wysokie standardy w każdym obszarze związanym z zakupem. Jest mocowana na haczyk lub gumkę.