WWW: https://laserymedyczne.eu/
Dodano: 2022-05-23
Telefon: 531-200-732
Miejscowość: Zabrze
Adres: Nad Kanałem 3
Kod pocztowy: 41-800
Źródła:
https://laserymedyczne.eu/urzadzenia/pin-xl-vacum/
Blizny, rozstępy, a także inne skórne niedoskonałości często przyczyniają się do niezadowolenia ze swojego wyglądu. Tego typu problemy natury estetycznej mogą zostać skuteczne wyeliminowanie przy zastosowaniu nowoczesnych metod z użyciem fal radiowych. Pobudzają one naskórek do regeneracji. Na stronie internetowej laserymedyczne.eu można nabyć odpowiedni sprzęt. Zabieg frakcyjny mikroigłowy RF jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku niedoskonałości, takich jak:
Urządzenie wyposażone jest w mikroigiełki, które nakłuwają naskórek. Prąd o częstotliwości radiowej powoduje ogrzanie tkanek. Metoda ta przyczynia się do powstawania kontrolowanego stanu zapalnego, stymuluje produkcję kolagenu, poprawia przepływ limfatyczny. Osoby, które korzystają z tego sprzętu, mogą kontrolować głębokość nakłuwania skóry igłami, a także dobrać odpowiednią energię częstotliwości radiowej. Zabieg jest często wykonywany na twarzy oraz ciele. Radiofrekwencja mikroigłowa wiąże się z niewielkim ryzykiem występowania powikłań, wykazuje właściwości wygładzające i ujędrniające. Poprawia owal twarzy i wyrównuje koloryt cery. Działa na głębokich warstwach naskórka, dzięki czemu można zlikwidować zmarszczki wokół ust oraz oczu, blizny i rozstępy znajdujące się na udach lub brzuchu.
Urządzenie stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i wypełnia ubytki w skórze. Cienkie igły przyczyniają się do powstania mikronakłuć, które rozpoczynają procesy naprawcze, pozbywają się rozszerzonych porów i blizn potrądzikowych. Zabieg działa regenerująco i ujędrniająco. Skutecznie radzi sobie z podwójnym podbródkiem, luźną i zwiotczałą skórą, różnymi niedoskonałościami zlokalizowanymi na twarzy, szyi lub dekolcie. Termolifting przy użyciu fal radiowych może być stosowany w przypadku każdego rodzaju cery. Konieczne jest ustalenie odpowiedniej głębokości wysuwania mikroigiełek, a także dobranie właściwego natężenia prądu o częstotliwości fal radiowych. Dzięki temu można osiągnąć pożądane rezultaty.