WWW: https://petport.pl
Dodano: 2021-12-08
Telefon: 507096700
Miejscowość: Szczecin
Adres: Tczewska 7a
Kod pocztowy: 70-850

Źródła:
https://petport.pl/p/2776/18491/suszarka-dla-zwierzat-domowych-3-koncowki-2400-w-suszarki-do-siersci-artykuly-groomerskie.html

Suszarka dla zwierząt i inne artykuły w Pet-Port


Usługi groomerskie cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, co wynika nie tylko z faktu, że coraz więcej Polaków ma rasowe psy, o które mocno dba. Duże znaczenie ma też fakt, że zmienia się podejście do zwierząt, stanowią one niemalże członków rodziny, dlatego dba się o nie niewiele mniej niż o ludzi, z czego można się tylko cieszyć. Warto jednak pamiętać, że niektóre działania, wykonywane nawet w najlepszej wierze, mogą zwierzakom bardziej zaszkodzić niż pomóc, a przynajmniej mocno je stresować. Często bywa tak w przypadku kąpieli. By nie doprowadzić do wysuszenia skóry i uciążliwego świądu u psa czy kota trzeba stosować specjalistyczne preparaty. Znaczenie mają też akcesoria wykorzystywane podczas pielęgnacji, o czym najlepiej wiedzą profesjonaliści, czyli groomerzy, psi fryzjerzy. Chętnie robią oni zakupy na stronie petport.pl. Warto iść w ich ślady, gdyż sklep z artykułami dla zwierząt kieruje swoją ofertę do profesjonalistów i nabywców prywatnych.

W jego bogatym asortymencie można znaleźć między innymi wysokojakościową, specjalistyczną karmę, nie tylko dla psów, ale też kotów i wielu innych zwierząt domowych. Żywienie to absolutna podstawa w przypadku zwierząt, tak samo jak ludzi, przy czym ważne jest nie tylko zaspokajanie głodu czy rozpieszczanie zwierzaka ulubionymi pokarmami. Pożywienie musi też dobrze dbać o jego zdrowie, a specjalistyczne karmy cenionych marek to zagwarantują.

Bardzo ważna jest też pielęgnacja, a tu z kolei podstawą jest kąpiel. Dotyczy to zwłaszcza psów, chyba nikt nie rezygnuje z tego zabiegu, mając psa w domu, a niektórzy posiadacze muszą poddawać ablucjom swojego zwierzaka dość często, na przykład z powodu długiej sierści. Kąpie się też koty, choć nie zawsze przepadają one za moczeniem ich futerka. Warto sprawić, by zabieg ten był dla zwierząt możliwie najmniej stresujący, a także bezpieczny. Chodzi tu nie tylko o kwestię niemoczenia uszu, ale też suszenie sierści po kąpieli, by nie narażać zwierzaka na przeziębienie - trzeba pamiętać, że nawet przy wysokiej temperaturze otoczenia mokremu zwierzęciu może być zimno. Rozwiązaniem będzie zastosowanie groomerskiego triku, czyli wysuszenie futra, co jednak lepiej zrobić przy użyciu fachowego sprzętu niż suszarki dla ludzi. Suszarka dla zwierząt o 3 wymiennych końcówkach nadaje się do zastosowania u psów, kotów i innych zwierzaków.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Okolicy

Galeria Stolarki

http://galeriastolarki.pl/

W ofercie firmy Galeria Stolarki można znaleźć szeroki wybór produktów:

 • Aluprof,
 • Aliplast,
 • Copal,

dzięki czemu każdy poszukujący okien aluminiowych najlepszej jakości będzie mógł zamówić je w przystępnej cenie. Aluminiowe okna w Szczecinie zamawiane są nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również deweloperów i inwestorów. To rozbudowana oferta produktów sprawiła, że grono zadowolonych zleceniodawców wciąż się rozbudowuje.

Aluminium zostało zastosowane do budowy okien ze względu na jego wytrzymałość. To dzięki aluminium wielu deweloperów i inwestorów budowlanych nie musi się martwić o najlepsze okna. Zastosowanie aluminium jest szczególnie ważne ze względu na to, że okna z niego wykonane praktycznie nie potrzebują konserwacji i jednocześnie dobrze przetrzymują ciepło nagromadzone wewnątrz pomieszczenia, zatrzymując jednocześnie chłód z zewnątrz.

Systemy zastosowane w budowie okien szczecińskiej firmy są nowoczesne i spełniają najwyższe oczekiwania klientów. Zleceniodawcami są nie tylko mieszkańcy Szczecina, ale również innych, pobliskich miejscowości. Dzięki temu z propozycji najlepszych okien będzie mógł skorzystać każdy zainteresowany ofertą.

Pośród licznych atutów okien aluminiowych można wymienić między innymi:

 • wysoką odporność na działanie ognia i wysokich temperatur,
 • możliwości kształtowania zabudowy,
 • niską wagę względem trwałości,
 • możliwość doposażenia w system antywłamaniowy,
 • minimalną konserwację,
 • nowoczesny wygląd,
 • świetne cechy termiczne i akustyczne.

Pod linkiem do ich strony internetowej galeriastolarki.pl można zaznajomić się z ofertą okien o różnych profilach. Dzięki temu będzie można zakupić produkt stolarki okiennej bez przepłacania, w przystępnej cenie i od sprawdzonego dostawcy. Przy zastosowaniu aluminium nie będzie trzeba obawiać się napraw oraz częstego konserwowania. Materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na niekorzystne warunki pogodowe. Dlatego świetnie nadaje się do zastosowania w oknach, które są montowane na dużych wysokościach. Wszelkich szczegółów można zaczerpnąć pod numerem obsługi klienta.

Art Shops Sylwia Zakrocka

http://art-and-texture.pl/

Artystyczne dekoracje to świetny sposób na ozdobienie wnętrza i dodanie mu charakteru. Najmniejszy problem z ich wyborem mają koneserzy sztuki, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą i gdzie mogą to otrzymać. Co jednak z osobami mniej zorientowanymi w temacie? Jak kupić oryginalny obraz na ścianę i znaleźć idealną kompozycję? Ciekawe inspiracje można znaleźć w sklepie internetowym Art and Texture.

Bardzo wiele możliwości dają na przykład abstrakcyjne obrazy na ścianę. Niektórzy odbiorcy nie do końca rozumieją konwencję. Barwne plamki, z których nic nie wynika? Co jest ukryte w obrazku? Warto uświadomić sobie, że abstrakcje polegają przede wszystkim na wywoływaniu emocji. Właśnie dlatego są doskonałym wyborem do salonu, sypialni i każdego innego domowego pomieszczenia. Można za ich pomocą wyrazić dowolne odczucia, myśli, ustalić swój własny kod poznawczy i poczuć się dzięki niemu jak u siebie.

Tak naprawdę decydujące są pierwsze sekundy kontaktu z dziełem. Spoglądając na płótno, trzeba skupić się na odczuwanych wrażeniach i myślach, które pojawiają się w głowie. Wśród najbardziej pożądanych wrażeń można wymienić:

 • działanie kojące i uspokajające - niektóre połączenia barw i układów geometrycznych sprawiają, że odbiorcy mogą pozbyć się stresu, znaleźć oczyszczenie i ukojenie od wszystkich problemów,
 • działanie energetyzujące i pobudzające - szczególnie odważne kolory i silne kontrasty potrafią dodać motywacji do dalszej pracy, ożywiają i zachęcają do aktywności,
 • kreowanie eleganckiej, luksusowej atmosfery - jest to opcja sprawdzająca się głównie w biurach, hotelach, obiektach konferencyjnych, gdzie stawia się na profesjonalizm i efekt luksusu.

Niektóre obrazy mogą wywoływać inne emocje - lęk, smutek, zagubienie. Wszystko jest kwestią indywidualnego odbioru. Właśnie dlatego zakupy to tak prywatna sprawa i każdy klient musi poświęcić moment na spotkanie z dziełem. W sklepie internetowym art-and-texture.pl można znaleźć wiele ciekawych propozycji abstrakcyjnych obrazów. Wystarczy określić, jakiego efektu się oczekuje, a potem przejrzeć galerię.