WWW: https://www.stier.com.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 664 152 722
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Adres: Śląska 96
Kod pocztowy: 66-400

Źródła:
https://www.stier.com.pl/tasmy-butylowe-i-epdm.html

Taśmy butylowe


Znakomite właściwości tworzywa, jakim jest butyl, sprawiły, że produkuje się z niego na przykład taśmy izolacyjne wysokiej jakości. Do zalet tego materiału należą: elastyczność (przez wiele lat), odporność na pleśnie i grzyby oraz znaczna przyczepność (bez względu na rodzaj powierzchni). Do tego dochodzi także fakt, że butyl jest paroszczelny. Na tym nie koniec: omawiany materiał jest również całkowicie bezpieczny – nie wykryto jak dotąd działania toksycznego. Tak więc – jeżeli szukamy pierwszorzędnej taśmy termoizolacyjnej, zaopatrzmy się w taśmy butylowe.

Stosowanie takich taśm pozwala na zoptymalizowanie gospodarki cieplnej w nowym, energooszczędnym budownictwie. Ich wykorzystanie pozwala na wyeliminowanie tak zwanych „mostków cieplnych” – czyli tych wszystkich miejsc, przez które w tradycyjnym budownictwie najczęściej ucieka cenne ciepło. Taśmy butylowe będą więc niezastąpione, gdy zależy nam na możliwie skutecznym zabezpieczeniu przez niepożądanym przepływem powietrza w miejscach takich, jak dachy, stropy, poddasza, ściany szkieletowe, etc.

Jednak najczęściej spotykanym wariantem zastosowania takich taśm jest nowoczesny montaż okien. Z butylu wykonuje się izolacje paroszczelne tam, gdzie stolarka styka się z murem, można też wykorzystać je w celu zapewnienia wodoszczelności podczas osadzania parapetów.

Jednym z ważniejszych krajowych dystrybutorów takich rozwiązań termoizolacyjnych jest znakomita firma STIER S.C. Działająca początkowo lokalnie inicjatywa, z czasem rozrosła się i obecnie sprawnie radzi sobie z obsługiwaniem wielu klientów (w tym większych, biznesowych) z całego kraju, a także z innych państw Unii Europejskiej.

Na intuicyjnie zbudowanej i przejrzystej stronie internetowej tego dystrybutora znajdziemy nie tylko zwięzłą prezentację starannie przemyślanej oferty, lecz także materiały poradnikowe oraz instruktażowe – co może być bardzo przydatne w momencie, gdy stykamy się z tego typu produktami po raz pierwszy. Usługi firmy STIER S.C. to gwarancja pełnego profesjonalizmu, a co za tym idzie, pełnej satysfakcji klientów.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Okolicy

Henimax

https://henimax.pl/

Użytkownicy domów i mieszkań, którzy sami muszą dostarczyć ciepło do swoich wnętrz, nieustannie zastanawiają się nad wyborem optymalnego sposobu ogrzewania. Tradycyjne piece opałowe, nowsze rozwiązania na ekogroszek czy pellet, gaz jako źródło ciepła, promienniki - wybór jest rzeczywiście niełatwy. Każdy z tych sposobów ma swoje wady i zalety, jednak to wśród nich wiele osób wybiera swój patent na niedrogie ciepło. Dużo rzadziej w tym zestawieniu wymienia się energię elektryczną jako ekonomiczne źródło ogrzewania.

Nowa odsłona tradycyjnej metody grzewczej

Wydawałoby się, że to misja niemożliwa - pogodzić ze sobą oszczędność i pobór elektryczności. Tymczasem innowacje technologiczne dosięgły również tradycyjnych urządzeń na prąd. Dotyczy to zwłaszcza pieców akumulacyjnych, składających się z promieniującej obudowy i wewnętrznego wypełnienia bloczkami szamotowymi. Wadą dotychczasowych konstrukcji były duże gabaryty i ciężar, utrudniający montaż i użytkowanie. Nowoczesne ekonomiczne ogrzewanie elektryczne zaczęło się, gdy firmie Henimax udało się uzyskać cienkie pręty z zagęszczonego, sprasowanego pod ciśnieniem materiału szamotowego, który wciąż pozostaje jednym z najlepszych magazynów ciepła.

Czy ogrzewanie na prąd może być oszczędne?

Dzięki temu udało się uzyskać wartość energetyczną równą dawnym urządzeniom, jednak zamkniętą w nieporównanie mniejszych grzejnikach. Co więcej, smukłe panele o kwadratowym przekroju, z zatopionym w środku przewodzącym ciepło metalowym prętem, w eleganckiej obudowie znakomicie prezentują się we wnętrzu. Kolejną charakterystyczną cechą nowego rozwiązania jest zwielokrotnienie powierzchni promieniowania ciepła. Ten efekt udało się osiągnąć dzięki żeberkowej konstrukcji. Wydajny radiator pobiera prąd jedynie podczas nagrzewania wkładów. Po osiągnięciu żądanej temperatury termostat wyłącza pobór energii, a ceramiczne wypełnienie powoli oddaje energię cieplną na zewnątrz. Przełomowa konstrukcja wykorzystuje znany, oszczędny sposób magazynowania i oddawania ciepła. 

Miczyn Design

https://miczyndesign.com/

Profesjonalnie opracowane reklamy wizualne przyciągają uwagę klientów. Jak skutecznie wypromować swoją markę? Jednym z ciekawszych sposobów jest produkcja filmów marketingowych. Warto dowiedzieć się, jak przebiega krok po kroku i komu można zlecić jej wykonanie.

Do nakręcenia profesjonalnego filmu bez wątpienia przydatny jest nowoczesny sprzęt. Ujęcia warto pokazywać z różnych perspektyw. W przypadku ilustrowania dużych zakładów pracy i parków maszynowych świetnym rozwiązaniem są drony, które filmują i robią zdjęcia z lotu ptaka. Ponadto wykorzystywane są lustrzanki i kamery cyfrowe pracujące w trybie Full HD lub 4K. Dobry sprzęt to jednak nie wszystko. Równie istotna jest jego obsługa. Właśnie dlatego produkcję klipów reklamowych warto zlecić specjalistycznym firmom. Przykład takiego usługodawcy opisano na stronie internetowej miczyndesign.com.

Po co zlecać realizację filmów biznesowych? Dzięki nim można:

  • wykreować określony wizerunek marki,
  • wyróżnić się wśród konkurencji,
  • zyskać ciekawe materiały na stronę internetową lub profile w mediach społecznościowych,
  • zaprezentować konkretne produkty i usługi,
  • przyciągnąć nowych klientów.

Dużą popularnością wśród przedsiębiorców cieszą się na przykład prezentacje biznesu w formie video. Można pokazać na nich zarówno siedzibę firmy, jak i kadrę pracowników. Materiał musi być starannie dopracowany. Specjaliści podkreślają, że ważna jest optymalna długość prezentacji. Trzeba zaplanować przebieg klipu w taki sposób, by był angażujący i nie nużył odbiorców.

Filmowa reklama w Nowej Soli dostępna jest dla przedsiębiorców dysponujących różnym budżetem. Wystarczy skontaktować się z agencją i opowiedzieć jej o swoich potrzebach. Pracownicy opracują scenariusz i zasugerują rozwiązania dostępne w określonej przez zleceniobiorcę cenie. Praktyczną opcją jest korzystanie z usług agencji oferujących szeroki zakres usług. Wówczas jednemu wykonawcy można zlecić zdjęcia, filmy, zrobienie strony internetowej oraz opracowanie eleganckich wizytówek biznesu.

Pro-Eco Karolina Kasprzak

https://poscielrodzinie.pl/

Na komfort w tracie snu wpływa nie tylko odpowiednio dobrany stelaż łóżka, materac czy pościel, ale też poduszka. Dziś producenci proponują szereg modeli o wielu wielkościach, kształtach i wariantach kolorystycznych. Równie istotne jest wypełnienie, tworzone z naturalnych lub syntetycznych materiałów. Na popularności zyskuje poduszka puchowa, wypełniona, jak sugeruje nazwa, puchem, który odznacza się małą wagą. Ma on zdolność do pobierania powietrza i magazynowania go, dzięki czemu jest uznawany za nieoceniony izolator ciepła. Materiał ten znajduje zastosowanie szczególnie jesienią i zimą, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by używać go cały rok. Reaguje on na zmianę temperatury otoczenia i sprawdza się zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Poduszki te mają najczęściej trzy komory. Jedna z nich wypełniona jest pierzem, natomiast pozostałe puchem.

Charakterystyczna konstrukcja opisywanych poduszek chroni przed zapadaniem się ich w trakcie użytkowania, dzięki czemu z łatwością podtrzymują głowę podczas spania. Puch przypomina swoimi gabarytami płatki śniegu i rzadko chłonie zapachy, co przekłada się na wygodę użytkowników. To świetny dodatek do kołder z tego samego materiału, który może być wykorzystywany przez lata. Poduszki te są bowiem znacznie trwalsze w porównaniu do ich syntetycznych odpowiedników, dlatego ich zakup można potraktować jak inwestycję.

Poduszki stanowią doskonałą propozycję dla osób chcących otaczać się naturalnymi materiałami. Zostały one uszyte w sposób chroniący przed przemieszczaniem się puchu w jedno miejsce, co prowadziłoby do ich deformacji. Przed nabyciem warto zwrócić uwagę na szczelność, co oznacza, że puch nie powinien przedostawać się na zewnątrz. Poduszka z puchu zapewnia przyjemne ciepło i odpowiednie przytrzymywanie głowy, dzięki czemu bóle kręgosłupa po przebudzeniu lub pozostałych partii ciała należą do rzadkości. To sprężyste i miękkie produkty, kupowane ze względu na zdolność do odprowadzania wilgoci.

Ten i wiele innych artykułów proponuje przedsiębiorstwo Pościel Rodzinie, czyli firma zapewniająca zadowolenie z każdego zakupu. W jej katalogu znajdują się poduszki w kilku rozmiarach, które rzadko noszą ślady użytkowania i są wolne od szkodliwych substancji. Na próżno szukać w nich także chemicznych substancji, mogących szkodzić środowisku.